Karayolu Taşımacılığı

Uzman kadromuz, etkin çözümlerimiz ve çalışma prensiplerimizle RLS olarak karayolu taşımacılığı ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Kurulduğumuz tarihten bugüne kadar sadece şehir içi taşımacılıkta 10 milyon kilometrenin üzerinde yol katettik.

Lojistiğe çözüm odaklı yaklaşımımız, operasyon süreçlerindeki deneyimimiz ve sınırsız müşteri desteğimizle yurt içi ya da uluslararası karayolu taşımacılığı fark etmeksizin her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Uzman kadromuz karayolu taşımacılığında da ürünlerinizin teslimatını uygun maliyetler ile ve aynı zamanda hem esnek hem de yaratıcı çözümlerle sizlere sağlamaya devam ediyor. Dünyadaki karayolu lojistik firmaları arasında ayrıcalıklı yerimizi almak üzere emin adımlarla yürürken en büyük motivasyonumuz müşterilerimizin de bizimle birlikte büyümesine ve güçlenmesine destek olmak.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞINDA SUNDUĞUMUZ LOJİSTİK SERVİSLER

RLS olarak, karayolu taşımacılığı alanında sunduğumuz lojistik servislerle ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılamaktayız. Aşağıda sizin için sunabileceğimiz bazı servisleri sıraladık:

  • Komple ve Parsiyel Servis

Ürünlerinizin miktarına göre hem komple hem de parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktayız. RLS’nin geniş araç filosu ve tecrübeli şoförleri ile ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlarız.

  • Proje Yüklemeleri

Özel projelerinizde ihtiyaç duyacağınız taşımacılık hizmetlerini de sizlere sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz, projenizin gereksinimlerine uygun şekilde planlama yapar ve en uygun lojistik çözümü sağlar.

  • Gabari Dışı Malların Taşınması

Özel boyutlara ve ağırlıklara sahip olan mallarınızı da güvenli bir şekilde taşıyoruz. Deneyimli ekibimiz, bu tür yüklerin hassas planlamasını yaparak, güzergâhın ve gereken izinlerin düzenlenmesini sağlar.

  • CIS Ülkelerine Avrupa’dan TC Aktarmalı Taşıma

CIS ülkelerine Avrupa’dan Türkiye Cumhuriyeti aktarmalı taşıma hizmeti sunmaktayız. RLS’nin geniş acente ağı ve işbirliği yaptığı güvenilir taşıma şirketleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık gerçekleştirilir.

  • Türkiye’den Direkt Servis

Müşterilerimize Türkiye’den direkt servis seçeneği sunmaktayız. Türkiye içindeki taşımacılık hizmetlerimiz, yerel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. RLS olarak, yurt içi ve yurt dışı kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Geniş araç filomuz ve deneyimli şoförlerimizle, müşterilerimizin ürünlerini zamanında ve güvenli bir şekilde hedef noktaya ulaştırıyoruz. Türkiye’den direkt servisimizle müşterilerimizin lojistik süreçlerini kolaylaştırıp ve verimliliklerini artırıyoruz.

KARAYOLU TAŞIMA İLE GÖNDERİLERİNİZİ GÜVENLE TAŞIYIN

RLS, öncü bir lojistik şirketi olarak, karayolu taşıma hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Geniş ağı sayesinde uluslararası karayolu taşımacılığı konusunda da müşterilerine güvence sağlamaktadır.

Karayolu taşımacılığı sektörünün karmaşıklıklarını ve zorluklarını bilen RLS, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile belirlenen varış noktalarına güvenli ve etkin bir şekilde yüklerinizi taşır.

Nakliye süreci boyunca yükleme, varış ve kapıdan kapıya teslimat dahil tüm ayrıntıları dikkatli bir şekilde yönetiyor ve size özel taşımacılık çözümleri sunar. Karayolu taşımacılığının önemli bir parçası olarak, yüklerin hedefine ulaştığından emin olur. RLS’nin mükemmel hizmet kalitesi ve karayolu taşımacılığı alanındaki uluslararası deneyimi, işlemlerinizi sorunsuz biçimde gerçekleştirmenizi sağlar.

Karayolu taşımacılığındaki tüm hizmetlerde ve süreçler bize olan sonsuz güveniniz için teşekkür ederiz.